تبلیغات
معارف اسلامی - شیطان پرستان چه می خواهند؟
تاریخ : پنجشنبه 30 مهر 1388 | 12:35 ب.ظ | نویسنده : امیرحسین شعیبی
شیطان پرستان چه می خواهند؟
با یک ساعت تاخیر خودش را به محل قرار رساند، لباس سراسر سیاه و با پارگی های متعدد به تن داشت. کفش بسیار بزرگ و حداقل ۱۵ انگشتر با علائم و تصویرهای مختلفی که در انگشت هایش خودنمایی می کرد.
نمادهایی از صلیب شکسته، بز، ستاره پنج پر و خیلی چیزهای دیگری که فقط نام دو مورد از آنها را درست ادا می کرد. با اینکه قرار ساعت ۱۳ بود اما با چشم های خواب آلود اظهار می کرد که فقط به خاطر اینکه زودتر رهبری شیطان پرستان را برعهده بگیرد، سر قرار حاضر شده است:
-۲۰ سالمه، اسمم فرشید و دیپلم کامپیوتر هستم.
- خب آقا فرشید از کی با شیطان پرستی آشنا شدی؟
- حدود ۳ سال پیش.
-سه سال پیش! فکر نمی کنی برای وارد شدن به این گروه ها یه کم زود بوده باشه؟
-نه بالاخره باید زودتر بزرگ می شدم و با کسب قدرت از یه چیزی می تونستم موفقیت های بیشتری بدست بیاورم.
می توانی در چند جمله کوتاه شیطان پرستی را معرفی کنی؟
-بله، شیطان پرستی یعنی کسب قدرت از تاریکی و وحشت، یعنی اینکه با خدا مبارزه کنی و پیروز باشی و همیشه مثل یه احمق نگی چشم، باشه. شیطان پرستی یعنی آزاد بودن یعنی صفا!
-چی شد که تو این گروه را برای خودت انتخاب کردی؟
-به خاطر اینکه من در همه ادیان تحقیق کردم و از آنها خوشم نیامد و مخصوصاً احساس کردم که از مسیحیت بدم میاد.
-مگه شما مسیحی هستید؟
-نه اما مخالفت با مسیحیت بالاخره برای شیطان پرستی لازمه دیگه.
-شما گفتید در رابطه با ادیان تحقیق کردید، اگر ممکنه در این رابطه توضیح بدین.
-خب من تمام کتاب های دینی رو خواندم و دیدم که دین اسلام سخته و برای آدم خیلی مسوولیت قائل شده، مسیحی ها هم عقب افتاده هستند و ...
-آقا فرشید اگر ممکنه اسم چند تا از کتاب هایی را که مطالعه کردی بگو.
-الان حضور ذهن ندارم.
-در مراسم هایی که دارید چه کارهایی انجام میدی؟
-ما یک محراب درست می کنیم و کاسه هایی از خون و چند تا شمع و یک خنجر را برای پرستش شیطان در اونجا قرار می دیم و بعد جملاتی از انجیل شیطان را تکرار می کنیم. گاهی هم الکل و مواد مخدر مصرف می کنیم و شیطان بر ما وارد می شود و احساس قدرت می کنیم.
-چرا بین همه گروه ها، شیطان پرستی را انتخاب کردی؟
-چون خیلی آزاده، هر کاری دلمون می خواهد در مهمانی ها انجام میدیم، راحت راحت، تازه هر کس کارهای سنگین تری انجام بده از نظر بچه ها خیلی با حال تر هم هست!
-خانواده هاتون از این برنامه ها خبر دارن؟
-از نظر من خانواده یعنی پدر ومادر و پدر ومادر هم هیچ حقی ندارند، چون اونا بودند که ما رو بی اجازه توی این دنیای سیاه و پوچ آوردند و اجازه نداشتند. حالا هم ما عذابشون میدیم تا دیگه کسی جرات نکنه آدم جدیدی روبه این دنیا بیاره.
-فرشید واقعاً نسبت به مقدسات دینی احساس دلبستگی نمی کنی؟
-دین وجود نداره، مگه نمی بینی توی ماهواره هر شب برنامه ساعت ۹ رو که آقای دکتر میگه همه چیز دروغه و باید شما روشنفکر باشید، من دارم سعی می کنم روشنفکر باشم.
-موسیقی مورد علاقه ات؟
-متالیک و راک.
-چند تا از آرزوهات رو به ترتیب بگو!
آرزو دارم که رهبر شیطان پرستای ایران بشم برای اینکه خیلی پولدار میشم.
آرزو می کنم یه روزی بشه هر کاری که دلمون خواست توی خیابونای تهران و شهرای دیگه انجام بدیم.


شیطان پرستی چیست؟
شیطان پرستی در تاریخ دارای قدمت قابل توجهی است و از آنجا که شیطان وعده انحراف انسان ها را تعقیب می کند از فاصله زمانی بسیار دور تاریخی شاهد شکل گیری این انحراف وسیع فکری هستیم.
به طور کلی در یونان باستان مساله شرپرستی، در فرهنگ عبرانی مامور بودن شیطان به آزمایش الهی و در شاخه هایی از تصوف تقدیس ابلیس از جلوه های شیطان پرستی در تاریخ است که کماکان نیز به صورت پراکنده ادامه دارد.


شیطان سازی، شیطان بزرگ
در دهه ۱۹۶۰ میلادی در آمریکا، شاهد شکل گیری بسیاری از فرقه های انحرافی هستیم که روند و روال آن توسط جاسوسان سازمان CIA مدیریت و هدایت می شود.
در این رابطه آنتوان لاوی با همکاری یکی از ماموران برجسته در امور فرهنگی و اجتماعی سازمان مرکزی جاسوسی آمریکا شیطان پرستی را همزمان با سایر گروه های انحرافی نظیر «رپ»، «هیپیسم» و ... پایه گذاری کرد.
البته باید یادآور شدکه روند حمایت سازمان های جاسوسی آمریکا از گروه های مخرب فرهنگی تاکنون و به صورت مستمر ادامه دارد.
لاوی شیطان مدرن آمریکایی که دارای سوابق چندان روشنی نیست، در فاصله کوتاهی به تدوین مرامنامه ای برای خود پرداخت و با استفاده از آموزه های عبرانی در مسیحیت و گردآوری برخی از اطلاعات فرقه ای و مذهبی از سایر نگرش های اسطوره ای، فلسفی و بعضاً اعتقادی، شیطان پرستی مدرن را پایه گذاری کرد.
شیطان پرست آمریکایی که خود را دست خالی احساس می کرد، چنین ادعا کرد که شیطان پرستی سابقه تاریخی در یونان باستان و دوره رنسانس اروپا دارد و او ادامه دهنده همان جریان انحرافی است.
(حال آن که چیزی که وی خلق کرده بود در بسیاری از موارد هیچ گونه ارتباطی با هویت اصلی شیطان پرستی در تاریخ نداشت).
مکتب انحرافی لاوی بعداً به دو شاخه الف) بی خدایی و ب) شیطان پرستی تبدیل شد.
جریان بی خدایی در شیطان پرستی معتقد است هیچ چیز مقدس و قابل پرستش وجود ندارد، در صورتی که شیطان پرستان، شیطان را مقدس پنداشته و او را ستایش می کنند.
ویژگی های شیطان پرستی
ویژگی هایی که فرقه آنتوان لاوی حائز آن است به شرح ذیل است:
۱) پرستش شیطان در برابر خداوند برای ستیزه جویی با مظاهر نیکی و پاکی.
۲)کسب قدرت از شیطان با استمرار انجام امور وحشیانه و جنایات مختلف.
۳)ترویج خشونت و وحشت در جامعه.
۴)ترویج و تبلیغ پوچ گرایی و کاهش میل به زندگی.
۵)توهین به مقدسات و ستیزه جویی با مسیحیت در درجه اول و سپس با تمامی ادیان الهی.
۶) مخالفت با تمام مظاهر و نمادهایی که حاوی اصول اخلاقی و احکام الهی باشد.


پیروان فرقه لاوی در همین رابطه و در پی اجرای فرامین ضد انسانی و بسیار کثیف «انجیل شیطان» (کتاب کلیسای شیطان) برخی از امور ذیل را به مرحله اجرا در آوردند:


۱) ترویج و استفاده جنون آمیز از موسیقی خشن متالیک و راک و گسترش روز افزون آن در سایر کشورهای جهان.
۲) استفاده و تشویق سایر اقشار به ویژه جوانان به استفاده از مشروبات الکلی و قرص های مخدر شیمیایی و روان گردان ها.
۳) ارتکاب به قتل به ویژه نسبت به نوزادان (با توجه به اینکه در آموزه های شیطان پرستی مدرن کودک خواری و تقدیم خون کودکان معصوم به شیطان باعث قدرت بیش از پیش شیطان پرست می شود).
۴) برپایی جشن های زیر زمینی و پایکوبی های چند ساعته که همراه با بسیاری از انحرافات دیگر، انسان ها را تبدیل به حیواناتی می کند که در محوطه ای بسته به دنبال انواع تجاوز به روح انسانی خود هستند.
۵) انجام تجاوزهای جنسی نسبت به کودکان خردسال در آمریکا، انگلیس و سایر کشورهای غربی که هم اکنون به یکی از معضلات بسیار جدی این کشورها تبدیل شده است.
۶)توهین های گسترده و سازمان دهی شده به نماد کلیسا و روحانیت مسیحی در غرب که از نمونه های آن فحاشی و پاره کردن صفحات انجیل در حضور بیش از چند هزار نفر تماشاچی یکی از کنسرت های شیطان پرستی می باشد.
۷) ایجاد و گسترش شبکه فعالیت های مجازی در چارچوب ایجاد سایت، وبلاگ، خبر نامه الکترونیکی و تالارهای گفت وگو.
۸) تبلیغ تجاوز جنسی و ارتباط های غیر اخلاقی اعضای خانواده ها نسبت به یکدیگر که یکی از فجیع ترین اقدامات ویرانگر گروه های شیطان پرست به شمار می آید.
مجموعه این اقدامات حیوانی به علاوه تشکیل کمپانی های ثروتمند تجارت فحشا با کمک پنهان صهیونیسم بین الملل با مدیریت اجرای گروه های شیطان پرستی، این جریان فاسد را به یکی از منفورترین فرقه ها در افکار عمومی غربیان تبدیل کرد.
گروه های شیطان پرست پس از تقدس زدایی و توهین به مقدسات مسیحی، با حمایت بی دریغ رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا رهسپار برخی از کشورهای اسلامی از جمله ایران شدند.


● عوامل ورود این جریان به ایران
برخی از مهمترین عوامل ورود جریان شیطان پرستی به ایران به صورت اختصار به شرح ذیل است:
۱)فعالیت گروه های شیطان پرستی در فضای اینترنت فارسی از طریق ایجاد وبلاگ و خبرنامه های الکترونیکی.
۲) چاپ کتاب های موسیقی متالیکا و راک با مجوز وزارت ارشاد دولت های پیشین و رواج یافتن کنسرت های موسیقی این گروه ها.
۳)مدگرایی جوانان وفروش نمادهای شیطان پرستی در پیاده رو خیابان های بزرگ.
۴) محافل شبانه نیز محل بروز تخیلات خام برخی جوانان ناآگاه ایرانی بود که با اندک اطلاعاتی تصور خام خود از شیطان پرستی را به نمایش می گذاشتند.
با تمامی این توضیحات بسیار بعید به نظر می رسد که حتی تاکنون شمار زیادی در سراسر کشور به این جریان فاسد فکری پیوسته باشند.
برخی از آمارهای بدست آمده نشان می دهد که گردانندگان فرقه شیطان پرستی در ایران قصد دارند با فضا سازی های کمی، تصویری به مراتب گسترده تر از واقعیت را به نمایش بگذارند.
در هر حال برخی از شیوه های مهار و کنترل که در راستای ایمنی سازی می تواند مورد توجه عموم مردم و مسوولان کشور در ارتباط با این فرقه قرار بگیرد به قرار زیر است:
۱)اطلاع رسانی صحیح توسط کارشناسان امر به خانواده ها و مربیان و معلمین مدارس کشور جهت حفظ هوشیاری و تعامل با نوجوانان و جوانان
۲)اطلاع رسانی در خصوص معایب عمده مدگرایی و آثار تخریبی آن به ویژه برای اقشار سنی جوان کشور
۳)تقویت باورهای مذهبی و ترویج الگوهای سازنده مذهبی و ملی برای جایگزین شدن آنان با اسطوره های فاسد غربی
۴) نظارت بر فیلم های وارداتی و بازی های رایانه ای که بعضاً حاوی نمادهای گروه های شیطان پرستی هستند.
۵) انتشار و در معرض دسترس عموم قراردادن دیدگاه های افرادی که در اثر عضویت و ارتباط با فرقه هایی از این دست، دچار آسیب های فراوان جسمی و روانی شده اند.طبقه بندی: شیطان پرستان،